ROZDĚLENÍ PROGRAMŮ

TEAMBUILDING

Tento druh programů navrhujeme pro potřebu budování nových pracovních týmů, nebo pro oživení již zaběhlých a rutinně pracujících kolektivů.

ZÁBAVA

Cílem těchto programů je pobavit, zaujmout, překvapit a pomocí společného zajímavého prožitku umožnit pracovníkům pozitivní identifikaci s firmou a jejími cíli.

Školení v přírodě

Modelové situace zasazené do přírodního prostředí jsou efektivní cestou při využití postupů a metod zážitkové pedagogiky a učení se vlastní zkušeností a prožitkem.

VÝZVY

Cílem těchto typů programů je posunutí a posílení osobních limitů a potlačení případných obav prostřednictvím týmového výkonu. Skupina musí spolupracovat, aby dokázala splnit náročný úkol.

HRY

Relaxační a sportovní akce zaměřené na odlehčení atmosféry a odstranění zábran v jednotlivých pracovních týmech. Vrcholem této kategorie jsou hry strategické.

MOTIVAČNÍ CESTY

Zabezpečení cest spojených s odborným programem, veletrhy, kongresy apod. Nedílnou součástí jsou i relaxační a ozdravné pobyty.

CÍLE FIREMNÍCH PROGRAMŮ

posílení sebedůvěry
vytvoření či posílení týmové sounáležitosti
vytvoření vzájemné důvěry a rozvoj spolupráce
navazování neformálních vztahů
překonávání překážek
pochopení týmových rolí prožitkem
zvládání změn a krizových situací
rozvoj kreativity, schopností hledat nestandardní řešení
aktivní odpočinek
NA POČTU NEZÁLEŽÍ

Dle požadavků klienta zabezpečujeme program pro deset, tak i stovky účastníků. Termín, program i cena je maximálně přizpůsobena vašim představám.

ORIGINALITA JE ZÁKLAD

Je samozřejmé, že každá firma potřebuje svůj specifický program, a proto vypracováváme originální projekt, který orpovídá potřebám kontrétní společnosti.

PROFESIONALITA

Základním kritériem pro organizování takto náročné činnosti je profesionalita a vysoká úroveň našeho realizačního týmu včetně všech našich lektorů a instruktorů.

ZAMĚŘENÍ PROGRAMŮ

teambuilding aktivity - eventová agentura Brno
ZEMĚ

S námi ji můžete cítit pod podrážkami turistické obuvi, brázdit ji na kole, pohybovat se i nad či pod jejím povrchem a nesčetně dalšími způsoby…

Teambuilding aktivity - voda - eventová agentura
VODA

Nechte se inspirovat tímto proměnlivým přírodním živlem. Připravíme pro vás program týkající se tradičních i netradičních vodních či podvodních aktivit…

Teambuilding aktivity - oheň - eventová agentura
OHEŇ

Pojďte se nechat unést blízkostí tohoto živlu. Připravíme pro vás nejen unikátní ohňovou show…

teambuilding aktivity - vzduch - eventová agentura
VZDUCH

Můžete se vznášet jako ptáci, nechat se unášet větrem nebo okusit masáž tváře při volném pádu…

CESTOVÁNÍ ČASEM

Můžeme vás přenést do doby minulé či budoucí. S důvěrou se na nás obraťte. Najdeme způsob, jak opustit 21. století a dopřát účastníkům nevšední zážitek.

DOBRODRUŽSTVÍ

Chcete zažít chvíle, kdy se ve spáncích ozývá zrychlený tep srdce? Máte rádi jemné mrazení v zádech při neobvyklých situacích? Hledáte okamžiky, kdy se tají dech při odhalování neznámého? Celé příběhy postavíme tak, aby splnily všechna vaše očekávání.